Özel Ders Sitesi

Kursumuzu Ne Zaman Almalıyız?

Her iki kursumuzu da sınava gerecek her öğrencinin almasını tavsiye ediyoruz fakat sınavdan hemen önce değil dönem başında alınması çok daha verimlidir. Bir kere alınması yeterlidir.

Paragraf ve hızlı okuma kurslarımızın mantıkları farklılık gösterir.  Hızlı paragraf kursumuz sınava yönelik özel bir çalışmadır.

Ayrıntılı bilgileri eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece bunlarla sınırlı değildir. Diğer derslerden yani matematik, fen, sosyal, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce ve diğer yabancı dillerden de ders verilmektedir. Tüm sınavlara hazırlık dersleri verilmektedir.

Hızlı Okuma Afyonkarahisar Kimler Almalı?

Hızlı okuma teknikleri kursunu kitap okumayı seven, fazla okuma yapması gereken işlerde çalışan bireyler ve sınava girecek öğrenciler alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde ders işlenmektedir.

İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Afyonkarahisar kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı Okuma Kursumuz genelde 16-26 ders arasında bitmektedir fakat öğrencinin seviyesine göre değişkenlik gösterebilir. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak alınmasıdır. Online dersler öncesinde 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi imkanından faydalanabilirsiniz.

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Tıkla Ara (Ücretsiz Deneme Dersi)