YKS matematik birçok öğrenci için problemdir ve üniversite sınavlarına hazırlanırken oluşan ön yargılardan ötürü ya hemen pes edilir ya da umutsuzluğa kapılarak öğrencilerin çalışma verimi düşer. İşte tam bu noktada Profesyonel Online Matematik derslerimiz ile biz devreye gireriz. Öğrencimizin eksiklerini hızlıca tespit ederek, ona en uygun program ile derslerimize başlarız. Sistemimiz yüz yüze derslere nazaran daha verimli olduğu için öğrencimizin ön yargıları kırılacak ve matematik için geleceğe daha umutla bakacaktır. Derslerimiz ise 60 dk. olarak yapılmaktadır. Peki ders süreci nasıl işler;

1- YKS’ de başarı için çalışmalarımızı en üst düzeyde ve en verimli şekilde öğrencimizin etkin katılımıyla gerçekleştirmekteyiz. Öğrencimizin; potansiyelinin farkındalığını ve matematiği yapma becerisini keşfetmesini sağlıyoruz.

2- İlk olarak yapacağımız tanışma etkinliğinde öğrencimizin önbilgilerini, eksik öğrenmelerini ve bugüne kadar edinmiş olduğu yanlış bilgileri ortaya çıkararak seviyesi belirlenir.

3- Sonrasında, öğrencimizin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda bireysel farklılıklara dikkat ederek kendisine en uygun matematik öğretim tekniklerini belirleyip ders planlarımızı hazırladıktan sonra derslerimize başlarız.

4- Öğrencimizin durumunu ve gelişimini takip etmek için bir excel dosyamız vardır ve öğrencimiz düzenli olarak  ödevlendirilerek takibi sağlanır. Ayrıca aralıklı olarak bu dosyayı velilerimizle paylaşırız.

5- Profesyonel Online Matematik uygun ders paketi satın alındığında ise; öğrencimizin durumunu ve gelişimini takip etmek için deneme sınavları yaparız.

6- Sınırsız dokümanlarımız ile öğrencinin gelişimi için ekstra kaynak desteği vermekteyiz.

7- Profesyonel Online Matematik derslerimizde; özellikle yeni nesil soru tarzları benimsenerek, öğrencide akıl yürütme gücü, muhakeme becerisi, mantıksal çıkarım gibi yeteneklerin oluşturulması sağlanır. Öğrencimiz, matematik dersini başarabilme duygusuna erişerek matematiğe ve yeni nesil sorulara karşı ön yargısını kırar ve özgüven kazanır. Bu sayede YKS için hazırlıklı ve donanımlı olur.

8- Profesyonel Online Matematik uygun ders paketi satın aldığınızda öğrenci gelişimini ve yapılan dersleri profesyonel video kayıt tekniğimizle sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Bununla birlikte öğrencimiz istediği kadar ders tekrarı yapabilmektedir.

9- Sonuç olarak öğrencimiz matematiği yapabilme becerisini keşfederek artan motivasyonu ile derslere mutlu gelip istekli ve anlamlı öğrenmeler gerçekleştirecektir.

Tıkla Ara (Ücretsiz Deneme Dersi)